Coworking – czy warto?

Coworking Bydgoszcz i nowa odświeżona formuła coraz popularniejszego modelu przestrzeni pracowniczej – sprawdź!

Można polemizować ze stwierdzeniem, iż najbardziej kreatywną profesją jest programista, jednak to przedstawiciele tego właśnie zawodu wymyślili coworking. Rezygnując z etatowego zatrudnienia w korporacjach, zaczęli pracować w domu. Następnie przenieśli się do kawiarni, aby uciec przed izolacją, zyskując… dobrą kawę i wi-fi. Na bazie trendu właściciele lokali zaczęli organizować tzw. jelly – spotkania, podczas których programiści mogli pracować w towarzystwie innych, wymieniając pomysły i inspiracje. Koncepcja okazała się strzałem w dziesiątkę i na kanwie tej idei w 2005 roku w San Francisco powstało pierwsze centrum coworkingowe.

Teraz – nie tylko programiści – mogą skorzystać z zalet tego modelu także w Bydgoszczy. Jeśli nie potrzebujesz dużego biura, którego wynajem pociąga za sobą zwiększone koszty, a do pracy wystarczy Ci wygodne stanowisko, sprawnie działający internet i garść inspiracji, to rozwiązanie idealne. Pracujesz tyle, ile chcesz, płacisz za faktycznie wykorzystany czas i zyskujesz swobodę.
Coworking WorkTogether Bydgoszcz wyróżnia się nowoczesnym wyposażeniem. Biurka z elektrycznie regulowaną wysokością blatu dla maksymalnego komfortu, budki akustyczne oznaczające prywatność oraz możliwość wynajęcia sali konferencyjnej, gdy będziesz potrzebować więcej przestrzeni dla klientów. Na Toruńskiej 33 znajdziesz to wszystko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *