Organizacja eventów

Komfortowe miejsce na event w Bydgoszczy, imprezę dla klientów lub wydarzenie promocyjne? Toruńska 33 to bardzo dobry adres do realizacji również tego rodzaju przedsięwzięć. Dysponujemy komfortowymi salami konferencyjno-szkoleniowymi, strefą chillout z tarasem oraz kantyną, pozwalającą na przykład na poprowadzenie pokazów kulinarnych. Możliwości działania są szerokie.

Zorganizuj event w Bydgoszczy, by wyróżnić swój produkt lub firmę! O sukcesie danej imprezy często decyduje nietuzinkowy pomysł w połączeniu z profesjonalnym wnętrzem. U nas znajdziesz dobrą przestrzeń dla swoich działań. Nasze pomieszczenia sprawdzą się jako pole wydarzeń o charakterze szkoleniowo-edukacyjnym i konferencyjnym, a także przestrzeń do pokazów oraz prezentacji. W pakiecie dostarczamy niezbędny sprzęt multimedialny. Opcjonalnie możemy zaoferować również wsparcie w organizacji, przejmując część spraw.

Skontaktuj się z nami, przedstaw swój projekt, a my podpowiemy, które z dostępnych u nas opcji będą najbardziej odpowiednie w kontekście danego wydarzenia.

Udogodnienia

Kawa i herbata
WiFi
Klimatyzacja
Parking
Drukarka i ksero
Multimedia